هفت آدرس ایمیل بدرد بخور اما ناشناخته


بعضی وقتها یک سری کارها برای ما امکان پذیر نیست. مثلا در بعضی سایتها نمی توانیم وارد بشویم ( به خاطر یک دلیل مقطعی ) و تنها ابزار در دسترس ما ایمیلمان است. شاید کمی عجیب باشد بدانید در دنیای سرویس های جور واجور استفاده از ایمیل هم به خدمت شما در آمده است تا بتوانید کارهایتان را به راحتی انجام دهید. در این مقاله سعی شده است تا 7 آدرس ایمیل را به شما تقدیم کنیم که شاید بتواند برای شما هم مفید واقع شود!


 


 

 

 

 

اگر به این ایمیل یک بزنید وبه آن یک فایل مثل یک عکس یا یک پرونده آفیس را الصاق کنید این ایمیل به شما یکنسخه PDF آن را میل می کند. به همین راحتی!
 

 

 

 

 

فلیکر برای شما یک آدرس دراینجا تهیه کرده است که اگر از طریق آن عکسی را ( از طریق الصاق کردن ) بفرستید آنوقت عکس شما در فلیکر آپلود می شود. موضوع نامه تیتر و بدنه نامه توضیحات عکس راتشکبل خواهند داد.
 

 

 

 

 

این آدرس ایمیل برای گوگل داک است و شما می توانید مطالب خود را از طریق این سامانه برای گوگل داک بفرستید. اینقسمت هم برای شما تهیه شده است.
 

 

 

 

 

شما می توانید از طریق اینآدرس ایمیل متن خودتان را ترجمه کنید. یعنی کلمه شما از نظر معنی برای شما باز میشود. ساده ترین راه برای فهمیدن ترجمه انگلیسی به انگلیسی یک لغت. فقط یادتان باشددر عنوان بنویسید define myword و در متن نامه هم که عبارتتون روبنویسید.
 

 

 

 

 

اگراز داشبودتون گزینه ارسال بوسیله ایمیل را علامت بزنید می توانید از طریق این آدرسایمیل به بلاگرتون مطلب بفرستید. مخصوصا الان که در دسترس نیست!
 

 

 

 

 

یک هدیه بسیار زیبا. PDF تانرا به ایمیل سنجاق کنید و آن را برای سایت آدوبی بفرستید. نسخه متنی فایل شما آمادهاست. این هم یک راه حل آلترناتیو برای زمانی که یک PDF خوان دم دستنیست!
 

 

 

 

 

و این هم یک ایمیل واقعا به دردبخور! سایت اجرا نمیشود؟ آدرس بدهید. یک کپی تحویل بگیرید. امتحان کنید
 
-------

 

/ 0 نظر / 10 بازدید